Pronostiek
Ploegen
Maak je ploeg
Alle ploegen
Alle managers
Uitslagen
Prono rituitslag
Algemeen klassement
Klassement puntentrui
Klassement bergtrui
Klassement overgangsritten
Klassement tijdritten
Statistieken
Overzicht
Live Beste Ploeg
Meest gekozen renners
Minst gekozen renners
Meest opbrengende renners
Duurste unieke renners
Meeste afvallers / niet starters
Zoeken
Zoek ploegen met renner
Vergelijk 2 ploegen
Renners
Alle renners
Alle ploegen
Reglement
Prijzen
Aanmelden
Duurste unieke renners
Renner
CQ
TVP
Manager
Pronoploeg
1.
POGACAR Tadej
3602
0
Michiel Deloof
K&G Voorjaar
2.
KOOIJ Olav
1397
39
Mateo Kaptein
Ploeg zonder naam
3.
HINDLEY Jai
833
0
Frank Van den Bergh
Chasse Patat
4.
BARDET Romain
773
0
KURT DE MUYT
Ploeg zonder naam
5.
BAGIOLI Andrea
753
0
Sven Dekoning
Ploeg zonder winstkansen
6.
KRON Andreas Lorentz
705
0
Jose Boudry
De Sefa's
7.
SKUJINS Toms
689
125
chris dumoulin
WC HUTSEPOT
8.
ZIMMERMANN Georg
672
0
Eva Van de Velde
The winner takes it all!
9.
COQUARD Bryan
671
0
Jan Depotter
déjeuner sur l'herbe
10.
O'CONNOR Ben
653
0
Peter Vanbaelenberghe
platte tube
11.
CAVAGNA R?mi
603
0
Eva Van de Velde
The winner takes it all!
12.
DE KLEIJN Arvid
562
30
Sven Blancquaert
Svenepoel van Liverpool
13.
TARLING Joshua
530
35
Vincent Schoen
Miss Emonda
14.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian
530
30
Ikke Van Mien
Ploeg zoender naame
15.
FORMOLO Davide
515
30
Joachim Waegebaert
De platte banden
16.
ZWIEHOFF Ben
487
0
Robin Haek
Higgs Almighty
17.
BJERG Mikkel
469
0
Diederik Vitse
Chasse patate
18.
EWAN Caleb
467
0
stijn declerck
SVG
19.
ENGELHARDT Felix
446
0
Jonathan Verkeyn
Team Théo
20.
ADRIA OLIVERAS Roger
438
0
Dimitri Vuylsteke
Glazen bol
21.
ARMIRAIL Bruno
391
0
Peter Vanbaelenberghe
platte tube
22.
DAINESE Alberto
389
0
Wouter Verhelst
Team Voorjaar
23.
POOLE Max
382
0
Ikke Van Mien
Ploeg zoender naame
24.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
380
0
Steven De Freyne
Cyclistisch Gouden Pedaal Team
25.
VIVIANI Elia
380
0
Vanessa De Geyter
V
26.
BIERMANS Jenthe
368
0
chris dumoulin
WC HUTSEPOT
27.
TOWNSEND Rory
339
8
Lander Bruneel
Wout van Holbaert
28.
HAGENES Per Strand
308
0
Sören Van Ovenberghe
Meine Mannschaft
29.
DENZ Nico
304
0
Tuur Stragier
Frietje barbara
30.
BAUHAUS Phil
289
25
Gery Debrauwer
Gerys
31.
EENKHOORN Pascal
282
0
Luc Valcke
Védébés
32.
LECERF William Junior
272
0
Romina Gernay
Riopipa
33.
CLARKE Simon
262
0
Niels Provoost
De Heykes
34.
MEZGEC Luka
259
0
Ruben Deschodt
Bachus
35.
LUND ANDRESEN Tobias
244
0
Jonas Reybrouck
Hartreyders
36.
CALMEJANE Lilian
241
0
Diederik Vitse
Chasse patate
37.
M?HLBERGER Gregor
228
0
Bert Van Nieuwenhuyse
Team Rode Biet
38.
SWIFT Connor
222
0
Viche Herman
VICHE
39.
BATTISTELLA Samuele
219
0
Sam Baeten
Sambaszi's wielrijders
40.
TOUPALIK Adam
212
0
Nils van Heule
Guys team
41.
BENNETT George
207
0
patrick deprez
Patroos
42.
KUZMIN Anton
192
0
xavier vande langerijt
The Classics
43.
SBARAGLI Kristian
187
0
Jacques Dhuyvetter
lentekriebels
44.
MCLAY Daniel
186
0
len hauttekeete
Asjemenou
45.
HOOLE Daan
177
0
Matthias Feyen
De kasseifretters
46.
GARCIA PIERNA Raul
177
0
Pepijn De Boe
Ploeg zonder naam
47.
ZUKOWSKY Nickolas
172
0
Gilles Viaene
Fanclub Nathalia en Astrid
48.
SHAW James
168
0
Olivier Neese
RENAAT!
49.
VAN DEN BROEK Frank
160
0
Sven Dekoning
Ploeg zonder winstkansen
50.
HOULE Hugo
153
0
Olivier Neese
RENAAT!
51.
ARNDT Nikias
153
0
Bert Van Nieuwenhuyse
Team Rode Biet
52.
DE BOD Stefan
152
0
Niels Provoost
De Heykes
53.
WILSLY Jonas Gregaard
152
0
Vincent Demarest
De Schellekes
54.
PARISINI Nicolo
138
0
Lander Vergote
Vergotsky
55.
ZIJLAARD Maikel
131
30
Gilles Viaene
Fanclub Nathalia en Astrid
56.
DELAPLACE Anthony
128
0
rien matthijssen
Ploeg zonder naam
57.
HEIDUK Kim
126
0
Henri Verbeke
Iet Sanders
58.
COVI Alessandro
125
0
mateo kaptein
Jawadde
59.
AFFINI Edoardo
125
0
Marc Cobbaert
de doortrekkers
60.
WARLOP Jordi
124
0
Jeroen 'Zjoene' Demeestere
Team Wayne
61.
BERCKMOES Jenno
123
0
Gianni Vertriest
GianniV
62.
HUYS Laurens
122
0
Dries Kempeneers
kEmpire
63.
SIMON Julien
121
0
Jonathan Verkeyn
Team Théo
64.
PLANCKAERT Edward
119
0
Dries Kempeneers
kEmpire
65.
BONIFAZIO Niccolo
118
0
Lize Devolder
Chassepatat
66.
OURSELIN Paul
115
0
Sven Dekoning
Ploeg zonder winstkansen
67.
ROMEO ABAD Ivan
115
0
Jonathan Verkeyn
Team Théo
68.
CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro
113
0
Dimitri Vuylsteke
Glazen bol
69.
VAN BOVEN Luca
111
0
Nathan Vandenbussche
Tankie Classics
70.
RESELL Erik Nordsaeter
106
0
len hauttekeete
Asjemenou
71.
DE TIER Floris
106
0
Thomas Salden
De lente is in t land
72.
RAFFERTY Darren
103
0
Salome Cailliau
FCB Salome
73.
BONNET Thomas
100
0
Dimi Huyghe
weer 5 euro rijker
74.
BUDDING Martijn
99
0
Bert Stragier
De BSterts
75.
CHRISTEN Fabio
98
4
Pieter Vercammen
Team Onder De Sloef Bij Marion
76.
JANS Roy
98
0
Romina Gernay
Riopipa
77.
MARTIN GUTIERREZ Alex
97
0
Debbie Vandepitte
Pokébowl go go go
78.
CONSONNI Simone
93
165
Joachim Claeys
All-or-nothing
79.
SCHWARZMANN Michael
88
0
Lize Devolder
Chassepatat
80.
DILLIER Silvan
82
0
Chris Vynckier
VDB forever
81.
REINDERS Elmar
79
0
Kenneth De Vlaeminck
Wegaanvonieminderofeenkroontje
82.
GELDERS Gil
79
0
Benjamin De Wit
Renito Baman
83.
KOPECKY Matyas
79
0
Leonie Naert
Leoniedas
84.
PEDERSEN Nicklas Overgaard Amdi
77
0
fanny carrein
Dyme
85.
JOHANNESSEN Anders Halland
76
0
Marc Van Camp
Opus Magnus
86.
BAYER Tobias
72
0
Sam Baeten
Sambaszi's wielrijders
87.
VAN DEN BERG Julius
72
0
Bert Cleynen
WTC Guidon Vanonder
88.
ABERASTURI IZAGA Jon
71
0
Thomas Verhaeghe
TV el TGV
89.
RUSSO Cl?ment
70
0
Pieterjan Hannon
PJ's racingteam
90.
BARTHE Cyril
65
0
Angelo Herman
LIEFMANS
91.
MAAS Jan
65
0
roeland taelman
Tonnelierkes
92.
QUICK Blake
61
0
ann van uytsel
lara
93.
GRONDIN Donavan
56
0
roeland taelman
Tonnelierkes
94.
WELTEN Bram
53
8
Dieter Lauwereys
Borrems
95.
GRADEK Kamil
50
0
Daan Stragier
Banana split
96.
ARCAS PE?A Jorge
50
0
Sam Baeten
Sambaszi's wielrijders
97.
BENEDETTI Cesare
48
0
Sebastiaan Glorieux
Wou
98.
POLLEFLIET Gianluca
47
0
Roel Noten
Royal Classics
99.
KONOVALOVAS Ignatas
47
0
Stijn Van Damme
Pronostiekje?
100.
SCOTSON Miles
44
0
Sjoerd Vermeire
Arnaud, Gietoevuraljegoesting!
101.
JANSSENS Jimmy
43
0
Kristof Deleye
Gerspie’s fietsertjes
102.
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
42
0
Sam Baeten
Sambaszi's wielrijders
103.
MAHOUDO Nolann
42
0
Sebastiaan Glorieux
Wou
104.
FELLINE Fabio
41
0
hannes seynaeve
Bananas
105.
BASSO Leonardo
40
0
Chris Herman
SPEERWERPEN
106.
ADAMIETZ Johannes
39
0
Sam Baeten
Sambaszi's wielrijders
107.
SINKELDAM Ramon
38
0
Wim D'Hondt
De Botertrappers
108.
PAQUOT Tom
37
0
Wim Depotter
Ploeg zonder naamJemp
109.
RIOU Alan
35
0
Sebastiaan Glorieux
Wou
110.
HVIDEBERG Jonas Iversby
33
0
patrick bogaerts
Grupa del Senior Patje Bougie
111.
SALBY Alexander
30
0
Wim Depotter
Ploeg zonder naamJemp
112.
S?TTERLIN Jasha
30
0
Vickytje Herman
't MEZENNESTJE
113.
VAN EMPEL Etienne
30
0
Wim Depotter
Ploeg zonder naamJemp
114.
MORO Manlio
29
0
Pieterjan Hannon
PJ's racingteam
115.
VALLEE Boris
28
0
Thijs gryson
Griezel grysonski
116.
CHUMIL GONZALEZ Sergio Geovani
27
0
Jonathan Verkeyn
Team Théo
117.
KNIGHT Oliver
22
0
Freddy Deseyne
Met de wind mee
118.
HEMING Mika
20
0
Nils van Heule
Guys team
119.
VINK Michael
20
0
Pieter Vercammen
Team Onder De Sloef Bij Marion
120.
SWEECK Laurens
20
0
patrick deprez
Patroos
121.
MALECKI Kamil
20
0
Bram Hendrickx
Allez Roulez
122.
BEVIN Patrick
20
0
Jan Bevernage
De KIngs
123.
DAVIES Scott
15
0
Kevin Bostoen
Rappe klassieker
124.
BRAND Samuel
15
0
Sam Baeten
Sambaszi's wielrijders
125.
IACCHI Alessandro
15
0
Bert Van Nieuwenhuyse
Team Rode Biet
126.
GAROSIO Andrea
15
0
Jonathan Verkeyn
Team Théo
127.
CA?ELLAS SANCHEZ Xavier
13
0
Jimte Mylle
Espeworst
128.
KOPECKY Tomas
13
0
Wouter Blomme
Lotte tettezien Kopecky
129.
BIZHIGITOV Zhandos
13
0
Sam Baeten
Sambaszi's wielrijders
130.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
12
0
Thomas Smits
De Leeglopers!
131.
FANCELLU Alessandro
10
0
Filip De Bont
Gif ma buzze
132.
POLI Umberto
10
0
Désiré De Vadder
lubanski
133.
VANDEBOSCH Toon
9
0
Kristel Michiels
Kom op Wout!
134.
HUYET Baptiste
7
0
Domien Cocquyt
de tarmakmuljes
135.
MADRAZO RUIZ Angel
7
0
Wout Fieu
Crème de la crème
136.
IRISARRI RINCON Jon
5
0
Maarten Strijbos
Berusad skiftledare
137.
MASOTTO Giulio
5
0
Jonas Debaveye
B ploeg
138.
GAZE Samuel
5
0
Olivier Demuynck
Lampies
139.
VANDENABEELE Henri
5
0
Joachim Claeys
All-or-nothing
140.
MATTHYS Louka
5
0
Jonas Debaveye
B ploeg
141.
PALETTI Luca
3
0
Olivier Demuynck
Lampies
142.
MAMYKIN Matvey
2
0
Olivier Demuynck
Lampies