Pronostiek
Ploegen
Maak je ploeg
Alle ploegen
Alle managers
Uitslagen
Prono rituitslag
Algemeen klassement
Klassement puntentrui
Klassement bergtrui
Klassement overgangsritten
Klassement tijdritten
Statistieken
Overzicht
Live Beste Ploeg
Meest gekozen renners
Minst gekozen renners
Meest opbrengende renners
Duurste unieke renners
Meeste afvallers / niet starters
Zoeken
Zoek ploegen met renner
Vergelijk 2 ploegen
Renners
Alle renners
Alle ploegen
Reglement
Prijzen
Aanmelden
WRIGHT Fred
Bahrain - Victorious
310 CQ-punten
Leeftijd:
25
Positie CQ ranking:
211
Vorige CQ ranking:
219
0
punten tijdens deze pronostiek
453
punten over alle pronostieken
In
64
ploegen
Ploeg
Manager
1
On met la patate
Lennart De Laere
2
Hup met de geit
Sarah Van Malderen
3
Lasterketa Burua
Steven Ceyssens
4
JRT
jeroen laseure
5
Petegem Dries
Sam Hauttekeete
6
Vrienden van de Vrijdag
Henric Devenyns
7
de asfalt kusser
Jacques Billekens
8
Plakbidon
Gavin Gheselle
9
Marnik en Loïc
Loïc Parmentier
10
Team Bonny
bjorn bonny
11
WTC Guidon Vanonder
Bert Cleynen
12
Weireldploegsje
andy assez
13
Angel-Wings
Joke Huys
14
Ploeg zonder naam
Warre Gevers
15
De Flandriens
Frederik Deneut
16
Team Merein
Merein Boudry
17
DiKKTator
Jeroen Depinois
18
de idrisne
Iwein Devenyns
19
Smetties
Christophe Desmet
20
De Frankies
Gunther Defrancq
21
De Raketjes
matthias sablain
22
Der Op en Der Over
Thomas WAlleyn
23
Monopole CT
sander taelman
24
Bentwout
Gert De Bie
25
On met la patate!
Stef Vercauteren
26
Il Elefantino
Pieter Balliauw
27
Geile rakkers
Dirk Bergmans
28
Derip of deronder
Kristof Desplentere
29
Ploeg zonder naam
Olivier Vandemaele
30
Aron Racing
Aron De Goignies
31
alfa-rennertjes
Filip Simpelaere
32
Teddyboys
Theo Moonen
33
Arturo Scuri
Lemahieu Bert
34
Rik Tamenol
Louis Verbeke
35
Oscarito
Kurt Vanneste
36
Kgévetip
Wouter Bossuyt
37
Vergotsky
Lander Vergote
38
Walden
Rik Boudry
39
Team Hannukas
Ine Berlo
40
Fallen heroes
Hans D'Hondt
41
L'enfer du Nord
Kasper Debuysere
42
TEAM MINNE LEASE A LIKE
Kevin Minne
43
Deze maar snel sne
Maxim Lacroix
44
Schorsinho
Joris Vanommeslaeghe
45
De Repa stampers
filip vanneste
46
CyclingTeamMarie
Marie Depoortere
47
Team SDW
Sam Dewanckele
48
De Klawiers
Glen Boeyaert
49
Hondutal
Artuur Schotte
50
Voorjaarsschatjes
Eline Vandierendonck
51
The Coppino's
Roland Coppin
52
Op het gemakje
koen goossens
53
beste ploeg
Obe Vanneste
54
Hij doet ze
Lowie Duyck
55
Alles geven hé!
Ward Vanpoucke
56
In honorem Sep en Greg
Brecht Vandevyver
57
TeamAlosta
Kim De Troch
58
Tisoalginoarsnien
Lander Van Wassenhove
59
M kids
Tom Denduyver
60
Succulente
peter gotink
61
HTC
joeri roosen
62
Teuns en twee franse keuns
Steven De Muyt
63
Mattijs
Mattijs Holvoet
64
Klassiek2024
Antoine Maes
In
0
vrienden ploegen
Ploeg
Manager